BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHTARLARLA BULUŞTU

BAŞKAN AKDENİZ DOĞALGAZ İÇİN MUHTARLARLA BULUŞTU

Yeşilhisar Belediye Başkanı Sayın Abdulkadir AKDENİZ İlçede Doğalgaz Çalışmalarının başlaması için yoğun bir çalışmanın içerisine girdi. Başkan AKDENİZ Doğalgazın önemi ve gereklilikleri hakkında bilgi vermek amacıyla Muhtarlarla bir araya geldi. Köşk Park Aile ve Sosyal Tesislerinde organize edilen buluşmada muhtarlara hitap eden Başkan AKDENİZ; Bugünkü toplantımız ve beraberliğimizin temeli doğalgazla ilgilidir. Arkadaşlarımız bununla ilgili bir liste hazırladılar. Liste dahilinde Mahallemizde nazımızın geçtiği ve ekonomik durumunu bildiğimiz ve bu işin gerekliliğini anlatabileceğimiz hemşerilerimizle birebir görüşerek doğalgaz işine bir yön vermemiz gerekmektedir. İlçemizin yaşam kalitesini artırmak için, Doğalgaz çok önemli bir yatırım olacaktır. Gelecek nesillerimizin, Çocuklarımızın ve Torunlarımızın daha rahat bir yaşam sürmesi ve İlçemizin daha çok kalkınması için, sizlere ve bizlere çok önemli bir vazife düşmektedir. Umarım 30 Kasım 2015 tarihine kadar bu konuda ciddi bir başarı sağlayıp İlçemizi Doğalgaz’a kavuşturarak çocuklarımıza ve torunlarımıza çok büyük bir miras bırakmış oluruz” dedi.

Başkan AKDENİZ, Toplantıdan sonra ilçede yapımı devam eden Gençlik Merkezi ve inşası bu sene içerisinde tamamlanacak olan ilçe hastanesini muhtarlarla birlikte ziyaret ederek bilgiler verdi.

Ayrıca İlçede Hanımlara özel olarak yapılacak pasaj yerinin Projesi üzerinde çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan AKDENİZ, muhtarlarla beraber Pasaj yerini ziyaret ederek yapılacak olan Hanımlar Pasajı ile ilgili muhtarları bilgilendirdi.