Haberler
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ İLÇEMİZE ZİYARETTE BULUNDU.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ ve heyeti, Belediye Başkanımız Sayın Halit TAŞYAPAN ile birlikte ilçemizde yerli, yabancı turistlere misafirperverlik yapan mahallelerimize ziyarette bulundular. İlçemizin Ovaçiftlik Mahallesinde bulunan ve doğadaki birçok kuş türüne ev sahipliği yapan ve Erciyes’imizin eteklerine kadar uzanan Sultan Sazlığı Kuş Cennetimize ziyaret ederek incelemelerde bulundular. Ardından İçmece Şifalı Su Tesislerimize uğrayarak tesise gelen misafirlerle hasbihal ettikten sonra bir doktor olarak şifalı suyumuzun bağırsak sorunları olan herkese tavsiye ettiğini belirten Başkan BÜYÜKKILIÇ, son olarak Soğanlı mahallemizi ziyaret ederek ‘’Büyükşehir Belediyesi olarak bu bölgede turizmi canlandırmak için önemli çalışmalar içerisindeyiz. Balon turizmini Soğanlı bölgesine getirerek hem turizm faaliyetlerini çeşitlendirmek hem de bölgenin tanıtımını arttırmak istiyoruz’’ şeklinde konuştu.

Eklenme Tarihi : 9 Ağustos 2019 - 136 kez okundu.
Diğer Haberler
YOĞUN KAR İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR
Muhtarlar Toplantısı Düzenlendi
Ak Parti Mahalli İdarelerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet ÖZHASEKİ Bakanımızı makamında ziyaret ettik.
Belediye Başkanımız Sayın Halit TAŞYAPAN, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ahmet Sami KULAKOĞLU'nu İlçe Belediye Başkanlarımızla birlikte makamında ziyaret etti.
YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARIMIZIN ÇEVRE DÜZENLENMESİ TAMAMLANDI
Belediye Başkanımız Sayın Halit TAŞYAPAN, İlçe Belediye Başkanlarımızla birlikte Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet AKTAŞ'ı makamında ziyaret etti.
Yeni göreve başlayan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı ve Yönetimi, Belediye Başkanımız Sayın Halit TAŞYAPAN'ı makamında ziyaret etti.
YENİ HİZMET ARAÇLARIMIZ TANITILDI
Belediye Başkanımız Sayın Halit TAŞYAPAN, Erdemli ve Gülbayır Mahallelerinde yapılan yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi.
BAŞKANIMIZIN HALİT TAŞYAPAN'IN YENİ YIL MESAJI
Halk ve Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi
Başkanımız Halk Eğitim Merkezinde Düzenlenen Toplantılara katıldı
Başkan Taşyapan Kentsel Dönüşüm Projesinin tamamlanan 2. bloğunu yerinde inceledi
Belediye Başkanımız Sayın Halit TAŞYAPAN günün ilk mesaisinde ilçemizde tamamlanmış olan ve şuanda çevre düzenlemesi bitmek üzere olan Kentsel dönüşüm projemizin 2. Bloğun da incelemelerde bulundu.
İLÇEMİZ YEŞİL ALANLARINDA BUDAMA İŞİ BAŞLAMIŞTIR